iDynow.pl

Dynów – ludzie z dynowa , ciekawe miejsca , zdjęcia , wywiady , filmy
Plakat finał konkursu
0 comments

Spotkanie finałowe

Witam Państwa
Miejski Ośrodek Kultury w Dynowie
zaprasza
na spotkanie finałowe
konkursu „Ludzie z pasją”
we wtorek 8 kwietnia o godz. 18.00

Celem konkursu było wyłonienie osób z Dynowa, których zainteresowania/ pasje, działalność społeczną/artystyczna/edukacyjną/sportową/ inną można popularyzować i przez to zachęcać inne osoby do rozwijania własnych, twórczych inicjatyw. Chcemy również przez to działanie upowszechniać wizerunek osób, którzy żyją ciekawie w małym miasteczku. W związku z tym planujemy szeroką promocję filmów podczas letnich wydarzeń kulturalnych realizowanych przez MOK w Dynowie oraz w mediach ogólnopolskich i regionalnych.

W I ETAPIE KONKURSU MIESZKAŃCY Dynowa mieli możliwość zgłaszania osób/otwarte nominacje/ na bohaterów reportaży filmowych. W efekcie zgłoszonych zostało 10 osób, na które dynowianie mogli oddawać swoje głosy. O trzech osobach z największą liczba głosów zrealizujemy reportaże filmowe.

Na spotkaniu, w dniu 08 kwietnia, pragniemy rozmawiać o pasji, o tym jak ją rozwijać i zachęcać innych do działania. Zdajemy sobie sprawę, że żadne nagrody, ani miejsca na podium nie oddają rzeczywistego zaangażowania konkretnych osób w rozwój pasji swojej i innych. Pragniemy jedynie zwrócić uwagę mieszkańcom naszego miasteczka na potencjał ludzi twórczych i kreatywnych, niezależnie od rodzaju prowadzonej działalności, ani zajmowanego miejsca w rankingu konkursowym. Wskazujemy na nowe osoby w Dynowie jak i te, które od wielu lat tworzą imponujące inicjatywy. Chcemy mówić o ludziach, którzy tworzą wokół siebie środowiska zainteresowane aktywnością kulturalną, społeczną, sportową itd.

W kolejnych inicjatywach wokół „ludzi z pasją” będziemy realizować  reportaże filmowe, fotograficzne, debaty, spotkania – po to, aby Dynów kojarzył się z miejscem sprzyjającym aktywności twórczej. Zatem konkurs, który zakończyliśmy jest zarazem początkiem nowych działań.

Zachęcamy do współtworzenia tej inicjatywy oraz dzielenia się swoimi spostrzeżeniami

Więcej informacji: www.mok.dynow.pl, www.idynow.pl

Leave A Comment